Hacking Warrock

Forum o hackach do gry Warrock

Ogłoszenie

Reaktywacja i małe usprawnienia forum, to dzisiejsza przerwa techniczna! Link do tematu - http://www.warrockpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=422 !!!! Druga przerwa techniczna, małe usprawnienia :). Link do tematu - http://www.warrockpoland.pun.pl/viewtopic.php?pid=1128#p1128

#1 2010-04-08 18:35:15

Vipek

http://img231.imageshack.us/img231/16/1lvlze2.gif

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 3
Punktów :   

Mały Poradniczek

1. Jeżeli chcesz szybko nabić lvl, wejdź na pokój z trybem FFA ( Free-for-all ) rozgrywka toczy się tam szybciej niż na Explosive. Po każdej śmierci czekasz tylko 7 sekund, i grasz. Na tym trybie nieźle można potrenować refleks, jak i ogólną grę.

2. Nie kupuj broni których potem nie będziesz używał i nie kupuj np. 2 broni na jeden slot. Stracisz tylko Dinary, które potem mogą ci się przydać.

3. Gdy zaczyna się runda, i chcesz szybko przebiec do tunelu ( na marien ), lub do holu, z drugiej strony mapy, biegnij z wybranymi rękami ( 1 ). Z uzbrojeniem biegasz wolniej.

4. Gdy masz wybrane granaty, a gdy na 2 i 3 slocie musisz przeładować, i wróg cię zauważył schowaj się w jakieś miejsce. Potem gdy wróg będzie chciał cię dogonić rzuć pod swoje nogi granat. Gdy wróg się przybliży jest szansa że zginie, a ty wyjdziesz z tego cało.

5. Gdy chcesz przejść z końca jednej mapy, na koniec drugiej, to idź chowając się ! Nigdy nie wychodź na środek mapy, gdyż wtedy zabić ciebie to nie problem.

6. Unikaj snajperów jak ognia ! Gdy zostałeś na mapie ty i snajper, to poruszaj się jak najszybciej, chowając się.

7. Zawsze staraj się mieć pełną steamine.

Walka z wrogiem

Poniżej opisze parę sposobów na wroga ;]

1. Wyobraź sobie że na TYM screenie ten karabin to wróg. Wielu z graczy normalnie przeczołguje się na bok aby zabić wroga ( tak jak na TYM screenie ). Błąd ! Najlepszym sposobem na załatwienie tego przeciwnika ( Karabin ;] ) jest wychylenie się w lewo ( Domyślnie E ), potem delikatne naciskanie klawisza w lewo ( domyślnie A ). Gdy już widzimy wroga otwieramy ogień. ( Tutaj Screen )

2. Gdy wiem gdzie wróg kampi po cichu i bardzo po woli zajdźmy go z drugiej strony. Gdy jednak zdarzy się tak że wróg kampi przy wyjściu (np. w tunelu marien, obok prawego wyjścia [ ze snajper spotu widać ] ), to moim zdaniem najlepszym pomysłem, jest albo wychylenie się ( pkt. 1 ) albo zakradnięcie się, i przy wyjściu ( tam gdzie kampi wróg ) wyskoczyć szybko i załatwić go.

3. Gdy walczysz ze snajperem, to staraj podejść się bardzo blisko jego snajper spota. Gdy masz granaty, to sprawa jest już raczej załatwiona. Gdy nie mamy, możemy mieć małe kłopoty. Gdy snajper, jest daleko od drabiny, to można wejść po drabinie, ale jest małe ryzyko, gdyż snajper może celować w drabinę. Można też wejść pod spota, i poczekać, aż wróg będzie nas chciał załatwić. Podejdzie żeby cię widzieć, ty w tym czasie otworzysz ogień, i po sprawie. Można też podłożyć Bombę, gdy jesteś w drużynie derbarian.

4. Gdy jesteś oko w oko z innym graczem i chcesz go zabij to poruszaj się jak możesz ! Podskakuj, kucaj, kładź się. Rób wszystko, gdy ty będziesz strzelać w wroga on będzie miał problem by na ciebie wycelować.

5. Gdy w twojej drużynie jest medyk, a ty masz mało życia, napisz na czacie „medic !”. Powinien cię uleczyć. Czasem uleczy cię nawet bez pisania tego na czacie.

6. Zawsze miej pełny magazynek ! Chyba nie chcesz mieć sytuacji, że gdy będziesz oko w oko z innym graczem, zabraknie ci amunicji.

7. Gdy zauważysz przeciwnika, to już masz 50% zabicia go. Podążaj za nim, a gdy będziesz już na dobrej pozycji do oddania strzału zabij go.

8. Na mapie pozostałeś ty i medyk. Medyk ma mało życia i się leczy. Na Tym Screenie zaznaczyłem pewien komunikat. Chodzi o to że medyk się leczy, a ty możesz szybko do niego wyjść i go zabić.

9. Jeżeli chcesz dogonić wroga, a chcesz być cicho to zrób tak. Gdy zaczynasz sprintować ( 2x W ) biegniesz cicho, dopiero po chwili słychać twoje kroki. Powtarzaj tą akcje ciągle. W miarę szybko przejdziesz z jednego punktu do drugiego bez dźwięku.

Myślę, że w jakiś sposób wam pomogłem. Jeśli czegoś się nauczyliście to jestem zadowolony

Ostatnio edytowany przez Vipek (2010-04-08 18:35:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprodukcja kół zębatych chart rosyjski hodowla Chłopy pensjonaty